Daugiabučiams

gallery/buerogebaude-eastsite-one-mannheim-3

Šiltesni ir tylesni langai -

 

jaukesni ir energetiškai taupesni namai. 

 

Keisdami plastikinius langus šiandien - Jūs taip pat keičiate ateičiai. 

KOMMERLING - tai ultra modernios plastikinių langų ir durų sistemos, sukurtos patenkinti šiandienos ir ateities keliamus šiluminius ir techninius reikalavimus.

Mūsų KOMMERLING plastikiniai langai be abejonės suteiks Jūsų būstui daugiau jaukumo ir šilumos. Padės geriau ilsėtis tylesnėje ir ramesnėje aplinkoje bei suteiks Jūsų namams daugiau vertės.

Plastikiniai langai daugiabučiams

gallery/88md-apkarpytas
KOMMERLING 76 MD
gallery/logotipai
KOMMERLING 70

Plastikinių langų montavimas daugiabučiuose

Kokybiški plastikiniai langai ir profesionalus montavimas yra ne atsiejami dalykai. Profesionalus montavimas bei montavimo metu naudojamos kokybiškos medžiagos yra itin svarbūs, norint, kad plastikiniai langai tarnautų tinkamai ilgą laiką, o namai būtų šiltesni ir sandaresni. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir galimybės mes siūlome du montavimo būdas:

STANDART montavimas

  • Plastikiniai langai tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba varžtais.
  • Oro tarpai užpučiami makroflex putomis. Papildomos izoliacinės medžiagos nėra naudojamos.
  • Montuojamos išorinės bei vidinės palangės.

PREMIUM montavimas

  • Plastikiniai langai tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba varžtais.
  • Oro tarpai užpučiami makroflex putomis. Naudojamos papildomos kokybiškos izoliacinės medžiagos: iš vidaus klijuojamos vidinės garo juostos. Iš lauko pusės po palange klijuojama vėjo juosta, o ties viršumi ir šonais tarp lango rėmo ir mūro klijuojama besiplečianti juosta. 
  • Montuojamos išorinės bei vidinės palangės.

Nežinote, kuris montavimo būdas Jums tinkamiausias? Susisiekite su mumis!

Plastikinių langų apdailos darbai

Dažniausiai sumontavus plastikinius langus reikalinga vidinė bei išorinė apdaila. Esant poreikiui, su Jūsų sutikimu, mes perduosime Jūsų kontaktus patyrusiems meistrams, kurie su Jumis susisieks dėl vidinės ir išorinės apdailos jau sekančią dieną po plastikinių langų sumontavimo. Ši mūsų teikiama paslauga yra nemokama. Plačiau apie šią nemokamą mūsų paslaugą skaitykite paspaudę čia.

Plastikinių balkonų stiklinimas

Prieš užsisakant plastikinį balkoną visada rekomenduojame atkreiptį dėmesį į siūlomą langų profilį - jo technines savybes bei kilmę, kadangi plastikinis balkonas yra ganėtinai sudėtinga ir masyvi konstrukcija nuolat veikiama didesnių išorinių jėgų nei plastikiniai langai.


Todėl mes savo klientams siūlome plastikinių balkonų stiklinimą tik iš kokybiškų, patikimų ir tvirtų PREMIUM klasės vokiškų KOMMERLING profilių už priimtiną kainą. Tai garantuoja aukštą plastikinio balkono kokybę, ilgaamžiškumą ir sklandų naudojimą. Dėka geresnių KOMMERLING profilio šiluminių savybių Jūs sutaupysite šilumos ir atitiksite keliamus šiluminius reikalavimus ilgus metus, pavyzdžiui, per namo renovaciją, o dėka rėme naudojamų tvirtų pilno kontūro plieninių armavimų konstrukcija bus tvirtesnė. O mūsų patyrę profesionalūs meistrai naudodami kokybiškas ir patikimas medžiagas kokybiškai atliks visus montavimo darbus.

gallery/70-apkarpytas

Sužinokite Jūsų plastikinio balkono stiklinimo kainą telefonu! Susisiekite su mumis!