Po palanginiai ir cokoliniai profiliai

Renkantis plastikinius langus būtina atkreipti dėmesį į siūlomus po palanginius profilius, kadangi ši konstrukcijos dalis yra silpniausia konstrukcijos vieta. Pagal nutylėjimą dauguma plastikinių langų iš fabriko atvyksta su standartiniais plastikiniais vienos ar kelių tarpinių profiliais. Šie profiliai yra gana šalti, o tarpinės ilgainiui praranda savo techninės savybes. Taip pat šie profiliai nėra atsparūs gniūždymui - tai reiškia, kad jie gali deformuotis nuo didelio svorio. Pavyzdžiui: stumdomos durys, didelės vitrinos, balkono durys.

 

Norint išvengti šių problemų ateityje ir sutaupyti šilumos mes visada siūlome rinktis šiltus didelio tankio polistireninius putplasčio išfrezuotus po palanginius profilius.

 

Šie profiliai yra šilti, atsparūs gniudžymui, išfrezuoti pagal lango vidinės rėmo dalies griovelius. Profiliai vienas su kitu jungiasi speciali jungtimi "berniukas - mergaitė".

Sandarumui užtikrinti tarp po palanginio profilio ir lango rėmo tepami spec. klijai blaugelb Hybrid Polymer Power Fix.

 

Šių profilių techniniai duomenys:

Tankis: 150 ± 10% kg/𝑚3

Stipris gniuždant: >1,5 MPa

Stipris lenkiant: >0,75 MPa

Šilumos laidumo koef. ʎ: <0,041 W/(mK)

Vandens įmirkis: <2 %

Degumo klasė: E

Lydosi nuo karščio: Taip

Po vitrinomis, laukinėmis ir stumdomomis durimis siūlome cokolinius išfrezuotus profilius iš didelio tankio polistireninius putplasčio ir didelio tankio perdirbto poliuretano plokštės.

 

Profiliai iš didelio tankio perdirbto poliuretano plokštės yra du kartus šaltesni nei profiliai iš putplasčio, tačiau yra 4 iki kartų atsparesni gniuždymui. Dėl to šio tipo profilius sūlome rinktis po ypač sunkiojimis konstrukcijomis. Pavyzdžiui: po HST stumdomomis durimis. 

Šių profilių techniniai duomenys:

Tankis: 550 ± 8% kg/𝑚3

Stipris gniuždant: >7,1 MPa

Stipris lenkiant: >4,5 MPa

Šilumos laidumo koef. ʎ: <0,089 W/(mK)

Vandens įmirkis: <5 %

Degumo klasė: D-s3,d0

Lydosi nuo karščio: Ne

 

Kiekvienu atveju visi gaminių montavimo darbams reikalingi priedai yra pritaikomi individualiai geriausiam rezultatui pasiekti.

 

Pavyzdžiai iš mūsų objektų:

Šiuos ir kitus montavimui skirtus priedus galite įsygyti kartu su langais ar atskirai.