KOMMERLING 88 MD

Įveskite savo tekstą čia

gallery/logotipai
gallery/boba

ATEITIES LANGAI ŠIANDIEN.

PREMIUM KLASĖS KOMMERLING 88 MD NORINTIEMS GERIAUSIO.

gallery/siluma

Puiki šiluminė izoliacija

KOMMERLING 88 MD pasižymi itin didele šilumine izoliacija, todėl yra idealus langas naudoti pasyvių ir A++ namų statyboje. Rėmo Uf=0,95 W/(m2 K). 

gallery/papild-apsauga

Patikimumas bet kokiu oru

Itin šiltas ir storas, net 88 mm, 7 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru. Taip pat siūlome KOMMERLING 88 MD AluClip - plastikinius langus kaustytus aliuminiu.

gallery/design

Daugiau spalvų - daugiau galimybių

Itin platus spalvų spektras bei dangų pasirinkimas: spalvotas plastikas, metalo ir medžio įmitacijos, aliuminio apkaustai. Gamyboje naudojama IR-Reflex technologija, kuri mažina lango proflio plėtimasi nuo didelės temperatūros. Tai itin svarbu, norint, kad langas tinkamai tarnautų ilgus metus.

gallery/garsas

Gera garso izoliacija

Dėka gamyboje naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų, sandaraus ir patikimo gaminio, galimo komplektuoti net iki 56 mm storio stiklo paketu ar užpildu, KOMMERLING 88 MD gali pasiūlyti itin gerą garso izoliaciją neprarandant šilumos. 

gallery/naudojimas

Pasaulinis prekės ženklas

KOMMERLING - tai vienas seniausių ir didžiausių plastikinių langų profilių gamintojas, gaminantis profilius langams jau nuo 1974 metų. Daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijų Jums ir Jūsų namams. 

gallery/sustiprintas

Stipresni langai

Langų rėmai visada yra komplektuojami su pilno kontūro plieniniais armavinais, o varčioje armavinai net iki 2,5 mm storio. Taip pat yra kiti patikimi techniniai sprendimai didelioms ir tvirtoms konstrukcijoms gaminti. Tai ypač svarbu norint, kad langas tarnautų tinkamai ilgą laiką. Taip pat tai itin svarbu spalvotiems langams, kurių plėtimasis nuo šilumos yra ženkliai didesnis nei baltos spalvos langų.

gallery/saugumas

Daugiau saugumo

Standartinėje lango komplektacijoje jau yra įdiegta apsauga nuo įsilaužimo, tačiau yra galimos papildomos patikimos apsauginės priemonės, kad Jūsų namai būtų dar saugesni.

gallery/verte

Daugiau pridėtines vertės Jūsų būstui

Patikimi ir šilti langai visada suteiks Jūsų būstui pridėtinės vertės. Suteikite tai su PREMIUM klasės vokiškai plastikiniais langais KOMMERLING pagamintais Lietuvoje.

KOMMERLING 88 MD
KOMMERLING 88 MD
KOMMERLING 88 MD

Techninė KOMMERLING 88 MD informacija:

  • Rėmo Uf = 0,95 W/(m2 K).
  • 7 kamerų sistema.
  • Profilio storis 88 mm.
  • MD sandarinimo sistema - papildomos vidinės tarpinės rėme ir varčioje, dalijančios erdvę tarp rėmo ir varčios į dvi kameras ir pagerinančios lango termoizoliacines savybes. 
  • Tarpinės pagamintos iš TPS medžiagos, pasižyminčios padidintu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiams ir UV spinduliams. Jos įlydomos į profilį jau gamykloje, rėmo gamybos metu. Esant poreikiui jos gali būti keičiamos.
  • Galimas net iki 56 mm pločio stiklo paketas ar užpildas. Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą.
  • Naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintis austriški Maco apkaustai.
  • Be švino – "greenline". Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis-cinkas.
  • Originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje Pirmasens mieste.
KOMMERLING 88 MD

Norintiems dar daugiau - plastikiniai langai su šiltais įdėklais.

KOMMERLING 88 MD Thermo

KOMMERLING 88 MD Thermo

Vardas  
El. paštas  
Miestas  
Tel. nr.  
Pranešimas  
Priedai  

Gaukite pasiūlymą kelių mygtukų paspaudimu!

Naujiena Lietuvoje! KOMMERLING 88 MD AluClip plastikiniai langai kaustyti aliuminiu.

gallery/aluclip

Langų pasaulio geriausi.

PVC ir aliuminis. AluClip iš KOMMERLING.

KOMMERLING 88 MD AluClip - plastikiniai langai kaustyti, elegantiško dizaino ir itin atsparaus išoriniam poveikiui, aliuminiu su beveik neribotu spalvų pasirinkimu. Nuostabi PVC plastiko ir aliuminio kombinacija - AluClip iš KOMMERLING. 

Aliuminis yra viena geriausių medžiagų gaminti langus. Elegantiškas dizainas, patikimumas bei lengva priežiūra. Iš kitos pusės plastikiniai langai pasižymi itin geromis šiluminėmis savybės bei gera garso izoliacija. KOMMERLING 88 MD AluClip sujungia du geriausius dalykus iš langų pasaulio. Itin šilti ir geros garso izoliacijos plastikiniai langai kaustyti aliuminiu iš KOMMERLING.