KOMMERLING 88 MD

Įveskite savo tekstą čia

ATEITIES LANGAI ŠIANDIEN

Plastikiniai langai su Termo profiliais rėme ir varčioje

 

Vieni šilčiausių plastikinių langų rinkoje

Rėmo Uf = 0.91 W/(m2 K)

 

Su paslėptų vyrių sistema Maco Multi Power

Puiki šiluminė izoliacija

KOMMERLING 88 MD pasižymi itin didele šilumine izoliacija, todėl yra idealus langas naudoti pasyvių ir A++ namų statyboje. Rėmo Uf = 0,91 W/(m2 K). 

Patikimumas bet kokiu oru

Itin šiltas ir platus su Termo profiliais viduje, 88 mm, 7 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru. 

Daugiau spalvų - daugiau galimybių

Itin platus spalvų spektras bei dangų pasirinkimas: spalvotas plastikas, metalo ir medžio įmitacijos, aliuminio apkaustai. 

Gera garso izoliacija

88 mm pločio rėmas, trys sandarinimo tarpinės, sandarus gaminys ir 52 mm pločio stiklo paketai užtikrina gerą garso izoliaciją. Esant specialiems poreikiams galime pasiūlyti prieš garsinius stiklo paketus.

Pasaulinis prekės ženklas

KOMMERLING - tai vienas seniausių ir didžiausių plastikinių langų profilių gamintojas, gaminantis profilius langams jau nuo 1974 metų. Daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijų Jums ir Jūsų namams. 

Paslėptų vyrių sistema Maco Multi Power

Siūlome paslėptų vyrių sistemą Maco Multi Power. Tvirtesni vyriai. Mažesni šalčiai tilteliai. Daugiau erdvės vidiniai apdailai.

Daugiau pridėtines vertės Jūsų būstui

Patikimi ir šilti langai visada suteiks Jūsų būstui pridėtinės vertės. Suteikite tai su PREMIUM klasės vokiškai plastikiniais langais KOMMERLING.

Techninė KOMMERLING 88 MD informacija:

  • Rėmo Uf = 0,91 W/(m2 K).
  • 7 kamerų sistema.
  • Remo storis 88 mm. Termo profiliai rėme ir varčioje.
  • MD sandarinimo sistema - papildomos vidinės tarpinės rėme ir varčioje, dalijančios erdvę tarp rėmo ir varčios į dvi kameras ir pagerinančios lango termoizoliacines savybes. 
  • Tarpinės pagamintos iš TPS medžiagos, pasižyminčios padidintu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiams ir UV spinduliams. Jos įlydomos į profilį jau gamykloje, rėmo gamybos metu. Esant poreikiui jos gali būti keičiamos.
  • Galimas net iki 52 mm pločio stiklo paketas ar užpildas. Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą.
  • Ausitriška paslėptų vyrių sistema Maco Multi Power.
  • Be švino – "greenline". Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis-cinkas.
  • Originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje Pirmasens mieste.
KOMMERLING 88 MD
Vardas  
El. paštas  
Miestas  
Tel. nr.  
Pranešimas  
Priedai  

Gaukite pasiūlymą kelių mygtukų paspaudimu!

KOMMERLING 88 MD privalumai