KOMMERLING 76 MD

KOMMERLING 76 MD - mūsų standartas, kitų geriausias.

LANGAS ŠIUOLAIKINIAMS ŽMONĖMS, VERTINANTIEMS TECHNOLOGIJAS IR KOKYBĘ.

Puiki šiluminė izoliacija

KOMMERLING 76 MD pasižymi itin gera šilumine izoliacija, todėl yra idealus langas naudoti pasyvių namų statyboje. Rėmo Uf = 1,00 W/(m2 K). 

Patikimumas bet kokiu oru

Šiltas, 76 mm, 6 kamerų, tvirtas lango rėmas bei 3 tarpinės garantuoja patikimumą ir gerą šiluminę izoliaciją bet kokiu oru.

Daugiau spalvų - daugiau galimybių

Itin platus spalvų spektras bei dangų pasirinkimas: spalvotas plastikas, metalo ir medžio įmitacijos. Gamyboje naudojama IR-Reflex technologija, kuri mažina lango proflio plėtimasi nuo didelės temperatūros. Tai itin svarbu, norint, kad langas tinkamai tarnautų ilgus metus.

Pasaulinis prekės ženklas

KOMMERLING - tai vienas seniausių ir didžiausių plastikinių langų profilių gamintojas, gaminantis profilius langams jau nuo 1974 metų. Daugiau nei 40 metų patirties ir inovacijų Jums ir Jūsų namams. 

Daugiau saugumo

Standartinėje lango komplektacijoje jau yra įdiegta apsauga nuo įsilaužimo, tačiau yra galimos papildomos patikimos apsauginės priemonės, kad Jūsų namai būtų dar saugesni.

Gera garso izoliacija

Dėka gamyboje naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų, sandaraus ir patikimo gaminio, galimo komplektuoti iki 48 mm storio stiklo paketu ar užpildu, KOMMERLING 76 MD gali pasiūlyti itin gerą garso izoliaciją neprarandant šilumos. 

Stipresni langai

Langų rėmai visada yra komplektuojami su pilno kontūro plieniniais armavinais, o varčioje armavinai net iki 2,5 mm storio. Taip pat yra kiti patikimi techniniai sprendimai didelioms ir tvirtoms konstrukcijoms gaminti. Tai ypač svarbu norint, kad langas tarnautų tinkamai ilgą laiką. Taip pat tai itin svarbu spalvotiems langams, kurių plėtimasis nuo šilumos yra ženkliai didesnis nei baltos spalvos langų.

Daugiau pridėtines vertės Jūsų būstui

Patikimi ir šilti langai visada suteiks Jūsų būstui pridėtinės vertės. Suteikite tai su PREMIUM klasės vokiškai plastikiniais langais KOMMERLING pagamintais Lietuvoje.

Techninė KOMMERLING 76 MD informacija:

  • Rėmo Uf = 1,00 W/(m2 K).
  • 6 kamerų sistema.
  • Profilio rėmo storis 76 mm. Galimas variantas su storesne 85 mm storio suapvalinto dizaino varčia.
  • MD sandarinimo sistema - papildomos vidinės tarpinės rėme ir varčioje, dalijančios erdvę tarp rėmo ir varčios į dvi kameras ir pagerinančios lango termoizoliacines savybes. 
  • Tarpinės pagamintos iš TPS medžiagos, pasižyminčios padidintu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiams ir UV spinduliams. Jos įlydomos į profilį jau gamykloje, rėmo gamybos metu. Esant poreikiui jos gali būti keičiamos.
  • Galimas iki 48 mm pločio stiklo paketas ar užpildas. Trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą.
  • Naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintis austriški Maco apkaustai.
  • Be švino – "greenline". Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis-cinkas.
  • Originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje Pirmasens mieste.
KOMMERLING 76 MD

KOMMERLING 76 MD prisitaikantys prie Jūsų.

Galimas variantas su storesne 85 mm storio suapvalinto dizaino varčia.

Gaukite pasiūlymą kelių mygtukų paspaudimu!

Vardas  
El. paštas  
Miestas  
Tel. nr.  
Pranešimas  
Priedai  
KOMMERLING 76 MD
KOMMERLING 76 MD
KOMMERLING 76 MD